ESS Profile Pivot

Kč5,739.00 s DPH (4 742,98 without VAT)
740-0516

Data sheet

Intended use
Goggles
Frame colour
Smoke grey
Glass type
One shield
Interchangeable lenses
Yes
Series
ESS Profile

Specific References

ESS Profile Pivot™, šedý rám, taktické brýle s balistickou odolností. SERIE PROFILE

Quantity
Skladem

Ochranné brýle ESS Profile Pivot™ jsou jediným bezkompromisním kompaktním vojensko/ taktickým systémem ochrany očí s jednoduchým řešením pro uchycení brýlí na jakoukoli Ops Core nebo jiné balistické helmy vybavené Ops Core ARC™ Rail Systemy. Tyto brýle byly vyvinuty v úzké spolupráci s elitními jednotkami armády USA a proto vynikají veškerými možnými výhodami nízkoprofilových brýlí, které jsou kompatibilní se systémy nočního vidění bez omezení vynikající filtrace prachu a jiných poletujících částic. Tyto brýle mají široké zorné pole, skla jsou ochráněna proti zamlžení a poškrábání a poskytují jedinečnou balistickou ochranu. Brýle se standardně dodávají se dvěma skly tloušťky 2,8mm s balistickou ochranou (zabarvení kouřově šedé a čiré), s kvalitním přepravním obalem s úchyty na opasek a s převlečným rukávem Stealth Sleeve, který zamezuje odleskům při nošení brýlí na helmě.
Brýle mají skla ochráněna vrstvou proti poškrábání a zamlžení ClearZone FC. Všechna ochranná skla ESS vyhovují NATO standardu balistické odolnosti.
Všechna použitá skla zajišťují 100% ochranu proti UVA / UVB záření a zajišťují 100% průhlednost bez deformace zrakového pole.
Díky ESS Modular Technology nejsou náhradní skla finančně nákladná a jsou jednoduše zaměnitelná Je možné dodatečné zakoupení skel s ochranou proti laserovému záření, Laser Protective Lenses (LPLs) pro nejvíce požívané vlnové délky: 694nm a 1064nm

Nízkoprofilový design je kompatibilní se systémy nočního vidění. Celoobvodová ventilace a kvalitní filtrační systém umožňuje dobrý únik vlhkého vzduchu z vnitřního prostoru brýlí a naopak zamezuje průniku prachu, kouře a poletujících částic do vnitřního prostoru brýlí. Design s běžným širokým profilem poskytuje výjimečně široké pole výhledu.
Brýle se dodávají s převlečným ochranným rukávem Stealth Sleeve, který zamezuje odleskům při nošení brýlí na helmě.
Brýle jsou standardně dodávány s šedým rámem.
K brýlím je možné dodat vložku pro dioptrická skla P-2 ICE/ Rx Insert (High-Impact Nylon), která se zcela jednoduše instaluje do vnitřního prostoru brýlí. Tato vložka lze instalovat také do brýlí ESS ICE 2,4 Eyeshield.
Brýle se dodávají s čirými a tmavými skly. K brýlím lze dokoupit odtrhávací folii "Tear-off".

SERIE PROFILE

ESS Profile Pivot™.

V balení je:

 • 1x brýle Profile Pivot™ s šedým rámem
 • 1x čirá skla s balistickou odolností Profile™ Series Lens
 • 1x tmavá skla s balistickou odolností Profile™ Series Lens
 • 1x adapter Kit
 • 1x přenosný obal z mikrovlákna
 • 1x flanelový přenosný obal
 • 1x návod
 • 1x samolepka ESS

Brýle vyhovují následujícím normám a směrnicím:

 • U.S. MIL SPEC MIL-PRF-32432
 • ANSI Z87.1-2010
 • CE EN 166
 • U.S. Federal OSHA.