Taktické brýle ESS Flight Pro

2 935,00 Kč s DPH (2 425,62 Kč bez DPH)
740-0410

Parametry

Účel použití
Taktické brýle
Barva rámu
Šedá
Typ skel
Nedělená
Výměnná skla
Ano
Řada brýlí
ESS Flight Pro

Specifické reference

ESS Flight Pro - taktické brýle s balistickou ochranou. SERIE PROFILE

Počet
Skladem

Ochranné brýle ESS Flight Pro jsou nízkoprofilové brýle řady PROFILE NVG jsou jediným bezkompromisním kompaktním vojensko/ taktickým systémem ochrany očí. Tyto brýle byly vyvinuty v úzké spolupráci s elitními námořními jednotkami armády USA a proto vynikají veškerými možnými výhodami nízkoprofilových brýlí, které jsou kompatibilní se systémy nočního vidění bez omezení vynikající filtrace prachu a jiných poletujících částic. Tyto brýle mají široké zorné pole, skla jsou ochráněna proti zamlžení a poškrábání a poskytují jedinečnou balistickou ochranu. Brýle se standardně dodávají se dvěma skly tloušťky 2,8mm s balistickou ochranou (zabarvení kouřově šedé a čiré).

Brýle mají skla ochráněna vrstvou proti poškrábání a zamlžení ClearZone FC. Všechna ochranná skla ESS vyhovují NATO standardu balistické odolnosti cal.22 MIL-DTL-43511D.

Všechna použitá skla zajišťují 100% ochranu proti UVA / UVB záření a zajišťují 100% průhlednost bez deformace zrakového pole.

Díky ESS Modular Technology nejsou náhradní skla finančně nákladná a jsou jednoduše zaměnitelná Je možné dodatečné zakoupení skel s ochranou proti laserovému záření, Laser Protective Lenses (LPLs) pro nejvíce požívané vlnové délky: 694nm a 1064nm

Patentovaný upínací systém Speed Clip zajišťuje velmi rychlé seřízení požadované délky pásku za účelem upnutí brýlí na helmu.
Brýle jsou vybaveny 26mm širokým elastickým upínacím páskem se suchými zipy.

Nízkoprofilový design je kompatibilní se systémy nočního vidění. Celoobvodová ventilace a kvalitní filtrační systém umožňuje dobrý únik vlhkého vzduchu z vnitřního prostoru brýlí a naopak zamezuje průniku prachu, kouře a poletujících částic do vnitřního prostoru brýlí. Design s běžným širokým profilem poskytuje výjimečně široké pole výhledu.

Brýle se dodávají s převlečným ochranným rukávem Stealth Sleeve, který zamezuje odleskům při nošení brýlí na helmě.

Brýle jsou standardně dodávány s rámem barvy šedé.

K brýlím je možné dodat vložku pro dioptrická skla P-2 ICE/ Rx Insert (High-Impact Nylon), která se zcela jednoduše instaluje do vnitřního prostoru brýlí. Tato vložka lze instalovat také do brýlí ESS ICE 2,4 Eyeshield.

Brýle se dodávají s čirými a tmavými skly. K brýlím lze dokoupit odtrhávací folii "Tear-off".

SERIE PROFILE

ESS Flight Pro
V balení je:

  • 1x brýle Flight Pro™ s šedým rámem a černými rychloupínacími Speed-Clips™
  • 1x čirá skla s balistickou odolností Profile™ Series Lens
  • 1x tmavá skla s balistickou odolností Profile™ Series Lens
  • 1x návod
  • 1x samolepka ESS

Brýle vyhovují následujícím normám a směrnicím:

  • U.S. MIL SPEC MIL-PRF-32432
  • ANSI Z87.1-2010
  • CE EN 166
  • U.S. Federal OSHA