Taktické brýle ESS Profile NVG Terrain Tan, speed sleeve, tmavá a čirá skla

3 680,00 Kč s DPH (3 041,32 Kč bez DPH)
740-0500 (740-0543)

Parametry

Účel použití
Taktické brýle
Barva rámu
Světle hnědá
Typ skel
Nedělená
Výměnná skla
Ano
Řada brýlí
ESS Profile

Specifické reference

ESS Profile NVG rám Terrain Tan se speed sleeve, taktické brýle s balistickou odolností. SERIE PROFILE

Počet
Skladem

Brýle No.l  používané US Army
Ochranné brýle ESS Profile NVG jsou jediným bezkompromisním kompaktním vojensko/ taktickým systémem ochrany očí. Tyto brýle byly vyvinuty v úzké spolupráci s elitními jednotkami armády USA a proto vynikají veškerými možnými výhodami nízkoprofilových brýlí, které jsou kompatibilní se systémy nočního vidění bez omezení vynikající filtrace prachu a jiných poletujících částic. Tyto brýle mají široké zorné pole, skla jsou ochráněna proti zamlžení a poškrábání a poskytují jedinečnou balistickou ochranu. Brýle se standardně dodávají se dvěma skly tloušťky 2,8mm s balistickou ochranou (zabarvení kouřově šedé a čiré), s kvalitním přepravním obalem s úchyty na opasek a s převlečným rukávem Stealth Sleeve, který zamezuje odleskům při nošení brýlí na helmě.
Brýle mají skla ochráněna vrstvou proti poškrábání a zamlžení ClearZone FC. Všechna ochranná skla ESS vyhovují NATO standardu balistické odolnosti cal.22 MIL-V-43511C.
Všechna použitá skla zajišťují 100% ochranu proti UVA / UVB záření a zajišťují 100% průhlednost bez deformace zrakového pole.
Díky ESS Modular Technology nejsou náhradní skla finančně nákladná a jsou jednoduše zaměnitelná Je možné dodatečné zakoupení skel s ochranou proti laserovému záření, Laser Protective Lenses (LPLs) pro nejvíce požívané vlnové délky: 694nm a 1064nm
Ochranné brýle Profile NVG jsou vybaveny 35mm širokým upínacím páskem se sponou pro rychlé upnutí brýlí a rozpínací sponou pro rychlé uvolnění brýlí.
ESS Outrigger Strap Systém nabízí nejlepší pohodlí při použití s ochrannými helmami.
Nízkoprofilový design je kompatibilní se systémy nočního vidění. Celoobvodová ventilace a kvalitní filtrační systém umožňuje dobrý únik vlhkého vzduchu z vnitřního prostoru brýlí a naopak zamezuje průniku prachu, kouře a poletujících částic do vnitřního prostoru brýlí. Design s běžným širokým profilem poskytuje výjimečně široké pole výhledu.
Brýle se dodávají s převlečným ochranným rukávem Stealth Sleeve, který zamezuje odleskům při nošení brýlí na helmě.
Brýle jsou standardně dodávány s rámem barvy černá, vojenská olivová nebo listová zelená a pouštní písek
K brýlím je možné dodat vložku pro dioptrická skla P-2 ICE/ Rx Insert (High-Impact Nylon), která se zcela jednoduše instaluje do vnitřního prostoru brýlí. Tato vložka lze instalovat také do brýlí ESS ICE 2,4 Eyeshield.
Brýle se dodávají s čirými a tmavými skly. K brýlím lze dokoupit odtrhávací folii "Tear-off".

SERIE PROFILE

ESS Profile NVG rám Terrain Tan se speed sleeve, taktické brýle s balistickou odolností.

Brýle vyhovují následujícím normám a směrnicím:

  • EN 166 BTKN34
  • ANSI Z87.1 - 2003
  • ANSI Z87.1 - 2010
  • MIL-PRF-32432 MCEP
  • MIL-PRF-32432 MCEP (V0)
  • MIL-DTL-43511D (V0)
  • STANAG 2920 V50 15-Cal