ESS CrossBlade Delux Black

5 366,00 Kč s DPH (4 434,36 Kč bez DPH)
EE9032-10

Parametry

Účel použití
Střelecké brýle
Barva rámu
Černá
Typ skel
Nedělená
Výměnná skla
ANO

ESS CrossBlade 2X+, dvoje kompletní ESS Crossblade brýle s černým rámem s balistickou odolností

Počet
Na objednávku

Nový model brýlí ESS Crossblade™ Eyeshield je vybaven modernější technologií  ochrany skel Advanced  ClearZone™ technologií FlowCoat která eliminuje mlhu uvnitř a zabraňuje poškrábání na vnější straně. Brýle ESS Crossblade™ Eyeshield a jejich geniální modulární systém  nabízejí dvě rozdílné velikosti skel a nosníků což umožňuje  uživateli si zvolit model podle svých potřeb a po čase používání si dle potřeb změnit jinou velikostí skel a nosníku.

Díky modulárnímu systému lze systém Crossblade ™ nastavit speciálně tak, aby odpovídal struktuře obličeje koncového uživatele. Uživatel si může vybrat buďto Standardní velikost skel a nosníku a nebo užší skla Crossblade NARO a k nim NARO nosník. Modulární systém zajišťuje takto možnost si přizpůsobit velikost dle potřeby a tak zajišťuje větší komfort uživatele.

Crossblade Tri-Tech Fit™ rám je vybaven zámkem skel který nevyžaduje použití  nadměrného tlaku za účelem uzamčení skel do rámu. Polykarbonátová skla poskytují balistickou ochranu a ESSOPTICS™optickou čistotu bez jakéhokoli zkreslení. Technologie uzamčení skel DedBoltTM Lens Lock poskytuje jednoduchou manipulaci, ale při uzamčení pevně fixuje skla v rámu. Polykarbonátová skla brýlí s balistickou odolností poskytují 100% ochranu proti UVA / UVB záření

UPOZORNĚNÍ:

Všechna skla brýlí Crossblade™ díky skutečnosti, že jsou tyto brýle součástí platformy ESS Cross-Series™ jsou kompatibilní s rámy brýlí ESS Crossbow®, Crosshair™ and Suppressor™.

Avšak nosníky Crossblade™ Standard and CrossbladeNARO „NEJSOU“ kompatibilní s jinými produkty platformy ESS Cross-Series™.

ESS Crossblade™ splňují následující předpisy a standardy:

  • U.S. Federal OSHA
  • ANSI Z87.1-2015
  • CE EN 166
  • MIL-PRF-32432

ESS Crossblade Delux Eyeshield obsahuje:

1ks Crossblade černý rám

1ks Crossblade čirá skla (standardní velikost) s černým nosníkem (standardní velikost)

1ks Crossblade kouřově šedá skla (standardní velikost) s černým nosníkem (standardní velikost)

1ks Crossblade čirá skla (velikost NARO) s černým nosníkem (velikost NARO)

1ks Crossblade kouřově šedá skla (velikost NARO) s černým nosníkem (velikost NARO)

1ks tvrdý přepravní obal

1ks hadřík z mikrovlákna

1ks OpDrops anti-fog

1ks pojistná guma

1ks samolepka ESS

1ks návod