• Sleva

Taktický popruh na zbraň - dvoubodový, odpružený

428,00 Kč s DPH
406,00 Kč s DPH (335,68 Kč bez DPH) Ušetříte 5%
SLING WS-01

Odpružený dvoubodový taktický popruh WS-01 umožňující pohodlné nošení dlouhé zbraně – pušky, samopalu, popřípadě jiného zbraňového systému. Použitý materiál je dostatečně poddajný, takže neomezuje ani při dlouhodobém nošení.

Počet
Skladem

Dvoubodový taktický popruh umožňuje pohodlné nošení dlouhé zbraně – pušky, samopalu, popřípadě jiného zbraňového systému. Zbraň je připravena k okamžitému použití, současně ruce se dají využít i k jiným činnostem. Díky šířce 30 mm nezabírá popruh na výstroji mnoho místa. Použitý materiál je dostatečně poddajný, takže neomezuje ani při dlouhodobém nošení.

Na jednom konci popruhu se nachází 20 cm dlouhá pružná část, která umožňuje pohotovější manipulaci se zbraní i v objemnější výstroji. Snižuje se tím riziko kolize při nasazení zbraně do střelecké polohy a usnadňuje tento klíčový úkon vykonat i při utaženějším popruhu. Pružná lanka jsou uložena v dutém nylonovém ochranném návleku.

Pohyblivá smyčka popruhu umožňuje operativně nastavit jeho optimální délku pro konkrétního střelce. Délku popruhu lze měnit dle momentální situace, potřeby a výstroje, i když máte popruh zavěšený na těle.

K upevnění na zbraň slouží dvě kovové karabiny překryté pružným nylonovým návlekem, který účinně tlumí klepání karabin a chrání zbraň před poškozením. V přední části popruhu, kam pohodlně dosáhnete, je odolná plastová spona, která slouží k rychlému odepnutí a odhození zbraně v nouzové situaci.

Celková délka popruhu: 104–156 cm (v závislosti na nastavení)

Hmotnost: 187 g

Barva popruhu: černá