Předpažbí SAG SVD MK1 pro AK Tigr SVD Dragunov

40 138,00 Kč s DPH (33 171,52 Kč bez DPH)
SAGSVDMK1

Parametry

Určeno pro zbraň
Izhmash Tigr SVD

Plovoucí předpažbí SAG SVD MK1 s universálním rozhraním KeyMod pro komponenty příslušenství  je kompletní sestava předpažbí  s picatinny lištou po celé délce své horní části. Předpažbí je určeno pro zbraně Izhmash Tigr SVD Dragunov. Plovoucí předpažbí SAG SVD MK1 je nejjednodušší a efektivní způsob, jak posunout přesnost a použitelnost pušky SVD DRAGUNOV na vyšší úroveň. Toto přdpažbí nikterak neomezuje při čištění zbraně po střelbě. Výroba: Ruská Federace

Počet
Na dotaz

Plovoucí předpažbí SAG SVD MK1 s universálním rozhraním KeyMod pro komponenty příslušenství  je kompletní sestava předpažbí  s picatinny lištou po celé délce své horní části. Předpažbí je určeno pro zbraně Tigr SVD Dragunov

Plovoucí předpažbí SAG SVD MK1 je nejjednodušší a efektivní způsob, jak posunout přesnost a použitelnost pušky Izhmash SVD DRAGUNOV na vyšší úroveň. Toto přdpažbí nikterak neomezuje při čištění zbraně po střelbě.

Plovoucí předpažbí SAG SVD MK1 je vyráběné z pevného leteckého duralu CNC obráběcí technologií. Hodí se pro všechny pušky Mil-Spec SVD DRAGUNOV, SDVS DRAGUNOV, TIGR, TIGR-S a NDM-86 s postranními lištami z doby SSSR.

Funkce plovoucího předpažbí SAG SVD MK1:

Tenká spodní část předpažbí je  o 2,5 “(65 mm) delší než původní předpažbí, ale na rozdíl od původního předpažbí se nedotýká hlavně, díky čemuž je hlaveň volně plovoucí. Předpažbí umožňuje instalaci bipodu, picatinny lišt MIL-STD-1913 v uživatelsky přizpůsobitelné konfiguraci. Hlaveň je tedy volně ložená, při střelbě z pytle s pískem nebo dvojnožky nedochází k posunu POI.

Předpažbí je vybaveno univerzálním rozhraním Keymod pro instalaci různých doplňků. 

Tuhost předpažbí zvyšuje přesnost a spolehlivost. Protože během instalace předpažbí jsou z hlavně odstraněny všechny dotykové body je tedy hlaveň zcela uvolněna do tzv. plovoucího režimu. 

Hmotnost předpažbí  je 890 gramů. Po instalaci zvýší hmotnost pušky pouze 390 gramů, což se rovná hmotnosti základního SVD s ocelovým bočním úchytem 

Plovoucí předpažbí SAG SVD MK1 lze instalovat velmi jednoduše s použitím základního nářadí,  jeho instalace vyžaduje kompletní odinstalaci původního předpažbí.

Hmotnost:  890 g

Materiál: Vysokopevnostní slitina duralu / ocell

Výrobní metoda: CNC obrábění

Navýšení hmotnosti zbraně po instalaci: 390g

Výroba: Ruská Federace

Ke stažení

Instalace SVD

Ke stažení (1.99M)

Mohlo by vás také zajímat