• Novinka

Prak Junior

89,00 Kč s DPH (73,55 Kč bez DPH)
PRAKJUNIOR

Specifické reference

Prak JUNIOR pro zábavnou střelbu.

Počet
Skladem

Prak Junior je jednoduchý prak s plastovou konstrukcí, učený pro zábavnou střelbu nebo je možné prak využít k hubení, plašení a odstrašování drobných hlodavců atd.

Prak je typ zbraně, který působí dojmem jednoduchosti, ale jeho funkce je stejná jako u všech palných zbraních a to účel střelby. Tyto,, zbraně "je možné využít také pro terčovou střelbu, jakož i sportovní zábavu a hobby. Praky jako takové jsou velmi jednoduché, nenápadné a svým způsobem účinné hlavně na destrukční střelbu. Jako příklad je možné prak využít k hubení, plašení a odstrašování drobných hlodavců atd..

POZOR! Nejedná se o hračku, vždy zacházejte s prakem tak, abyste neohrožovali sebe a ostatní kolem Vás. Vždy dávejte pozor kam střílíte, protože při střelbě s ocelovými kuličkami při nedbalém a neodborném používání hrozí riziko poranění.

Pro vyřízení Vaší objednávky tohoto zboží potřebujeme znát Vaše datum narození, které při doručení ověří Česká pošta. Tuto pistoli lze prodat pouze osobě starší 18ti let a proto je nutné z naší strany učinit toto opatření. Pokud je objednavatel zboží mladší 18 let je nutné vyplnit dodací adresu (současně zaslat datum narození) osoby, která tuto podmínku splňuje. Datum narození uveďte prosím do zprávy pro obchodníka při zadávání objednávky

Mohlo by vás také zajímat