Puška Kalashnikov AK TR3

67 990,00 Kč s DPH (56 190,08 Kč bez DPH)
AK-15-SEMI

Parametry

Ráže
5.45x39mm
Ráže
7.62×39mm
Kapacita
10 ran
Typ pažby
Výsuvná
Vlastnosti zbraně
Výsuvná pažba
Vlastnosti zbraně
Závit ústí hlavně
Vlastnosti zbraně
Odnímatelná úsťová brzda
Pažba
Collapsable
Délka hlavně (mm)
415
Celková délka (mm)
880
Celková délka (mm)
940

Specifické reference

Civilní verze moderní ruské pušky Kalašnikov AK-12 / AK-15. Puška IZHMASH Kalashnikov TR3 je zbraň páté generace, v současnosti nejmodernější Kalashnikov na trhu, puška AK12 je v současnosti využívána ve výzbroji Ruské armády. Kvalitní zpracování, nabízená ve verzi semi-auto, v tradiční ráži 7.62x39mm a nebo v progresivní ráži 5.54x39mm. Stejně jaké předchozí generace z platformy AK je legendárně spolehlivá. Originální výroba Kalashnikov, vyrobeno v Rusku.

Ráže
Počet
Na dotaz

Samonabíjecí útočná puška vyrobená v koncernu Kalashnikov, ИЖМАШ / IŽMAŠ (IZHMASH), TR3. Civilní verze pušky v armádním standardu kvality vycházející z platformy Kalašnikov AK-12 / AK-15, vybavená výsuvnou pažbou, odnímatelnou úsťovou brzdou (muzzle-break), a sub-moa hlubokochromovanou hlavní. Vše v precizních standardech a nové výroby.

Horní kryt je vybaven integrovanou lištou Picatinny pro snadnou instalaci kolimátoru nebo jiného zaměřovače. Ramenní opěrka, přespažbí, pistolová rukojeť a zásobníky jsou vyrobeny z vysoce odolného polymeru. Hlaveň je vybavena účinnou úsťovou brzdou.

Zbraň kategorie "B".

Pouze na osobní odběr. Prodej zbraně vyžaduje zbrojní průkaz a nákupní povolení (puška samonabíjecí)

Nabízíme velkokapacitní zásobníky k této zbrani které je možné  po splnění legislativních podmínek ve zbrani používat

Mohlo by vás také zajímat