• Sleva

Přenosný trezor Armloc II Magnum

4 598,00 Kč s DPH
3 449,00 Kč s DPH (2 850,00 Kč bez DPH) Ušetříte 25%
FRANZEN11111

Parametry

Barva
Černá

Přenosný trezor na zbraň, bezpečnostní kufr na zbraň se zámkem na kód s osvícením, Franzen Armloc II. Vhodný pro uskladnění zbraně včetně pistole či revolveru zabezpečeného uzamčení, či bezpečný převoz zbraně. Ideální kufr na pistoli, kufr na revolver, nebo kufr na krátkou malorážku.

Počet
Na dotaz

Armloc II ® Gun Case System vyrobený firmou Franzen Solingen, s tzv. "mount-anywhere" funkcí. Kufr na pistoli, kufr na revolver, kufr na krátkou malorážku. Bezpečné uložení zbraně a rychlý přístup!

Ideální uskladnění zbraně pro případné rychlé použití, nebo dočasné uskladnění omezeného počtu zbraní. Obsahuje rámečky pro možnost uchycení na zeď a uchycení na rám postele. Rámečky odolné proti páčení. Odejmutí může být provedeno pouze zevnitř kufru. Elegantní styl, vestavěné světlo pro přístup i v naprosté tmě. Lze namontovat např. i do auta při zvolení správného uchycení.

Kufr nabízíme v černé barvě ze speciálního materiálů. Právě tento speciální tvrzený materiál na bázi směsi plastu a Kevlaru® značky DuPont má značnou odolnost proti rozbití či oděru, osvědčil se v testech jako 6x silnější než ocel. Kufr na zbraň je opatřen dvojitou ochranou, zámkem na klíček a zámkem na kód, uživatel může zvolit variabilně preferovanou úroveň zabezpečení. (Pozn.: je však nutné myslet na dodržení zákonné úpravy uskladnění zbraně.)

Zámek na kód je opatřen světlem pro snadnou manipulaci ve zhoršených světelných podmínkách. Baterie je součástí balení.

Vnější rozměry: 355x325x95mm

Vnitřní rozměry: 327x222x70mm

Váha prázdného kufříku: 4,1 kg.

Využíváno např. v USA Department of Homeland Security.

(Vzhledem k tomu, že trezor je určen primárně pro americký trh, a pro Evropský trh bylo určeno omezené množství, není opatřen ČSN certifikacemi. Principiálně poskytuje řádově vyšší ochranu než klasické kufry na zbraně.)