Jsme army obchod s dlouholetou tradicí od roku 1992. V našich aktivitách se zaměřujeme především na dodávky Armádě České republiky, policii, ozbrojeným složkám, a speciálním složkám členů armád NATO. Již od počátku je naší specializací distribuce kvalitních produktů značek zahraničních výrobců pro Českou republiku, a související velkoobchod, a to pod hlavičkou firmy Jiří Šebesta - J.Š.A.. Maloobchodní prodej jsme se pak rozhodli realizovat na serveru na nemž se teď nacházíte.

Zákazník tak má právě zde možnost zakoupit originální vybavení jaké používají armádní složky ve světě. Narozdíl od některých jiných firem prodáváme pouze originální zboží z oficiálních distribucí, a na tom si zakládáme. Zbraně, střelivo, zásobníky, taktické doplňky, střelecké brýle, pouzdra na zbraně, tedy vše podstatné co můžete potřebovat. Ať už pro ochranu života a majetku, pro výkon služby, pro střelectví obecně, pro lov a myslivost, nebo pro sportovní střelbu v IPSCIDPA nebo LOS.

Kromě zbraní a střeliva se naše firma specializuje na doplňky zbraní, příslušenství zbraní, a ochranné prostředky. Konkrétně jakožto výhradní zastoupení zastoupení značky střeleckých brýlí ESS (společnost Eye Safety Systems Inc.) pro Českou republiku máme skladem kompletní sortiment těchto brýlí a doplňků. Dále máme autorizované zastoupení značky zásobníků Mec-Gar pro Českou republiku. Společnost Mec-Gar S.r.l. je výrobcem originálních zásobníků používaných řadou výrobců zbraní. V České republice jsme taktéž výhradním zastoupením značek Kalashnikov, NPZ Optics, a Pufgun. Pro příznivce zbraní z Rakouska máme dále v nabídce také kompletní sortiment zásobníků pro pistole Glock. Autorizované zastoupení pro Českou republiku máme také pro pouzdra na zbraně a doplňky značky Fobus. Izraelská společnost Fobus je přední výrobce pouzder na zbraně. Dále máme zastoupení značky puškohledů Hakko pro Českou republiku. Japonská společnost Japan Optics vyrábí cenově dostupné kvalitní puškohledy pro lov i sportovní střelbu. 

Výše uvedený sortiment u něhož máme zastoupení pro ČR dodáváme do sítě námi autorizovaných prodejců v rámci velkoobchodního prodeje. Pokud jako firma máte zájem o maloobchodní prodej námi distribuovaných značek, kontakty naleznete níže ve speciální sekci. 

Ze zbraní na zbrojní průkaz se soustředíme na nabídku výrobců Česká zbrojovka Uherský brod (ČZUB), Kalashnikov Group, Glock, Daniel Defense, LUVO Praha (zbrojovka Strakonice), avšak máme v nabídce i jiné značky včetně u nás obtížně sehnatelných, kde v zásadě není prostor tyto vystavovat na internet - pro aktuální nabídku nás neváhejte telefonicky kontaktovat.

Střelivo nabízíme od ověřených značek Sellier & Bellot, Magtech, a Lapua.

Mezi další sortiment, který máme v nabídce pak řadíme například zbraně bez zbrojního průkazu. Zde máme například populární značku Ekol, Zoraki, kde nabízíme expanzní zbraně (známé jako plynovky) z velké části na bázi předloh reálných střelných zbraní na zbrojní průkaz. Dále pak nabízíme pouzdra na zbraně Dasta tuzemské výroby, a sortiment optiky značek NPZ a Hakko, teleskopických obušků, pepřových sprejů, taserů, pout, a dalších obranných prostředků od firmy ESP. Dále máme v nabídce stále aktualizovaný sortiment doplňků příslušenství jako například raily na zbraně, popruhy, trojnožky, gripy, montáže, a další. Náš sortiment neustále doplňujeme.

Management


Jiří Šebesta

Ředitel společnosti

Ing. Michal Šebesta, Ph.D.

Manažer pro strategii

Ing. Markéta Boučková

Manažerka ekonomického oddělení