Provoz e-shopu Armyobchod.cz během karantény

PROVOZ NEPŘERUŠEN!

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a následné karantény vládou ČR na celou Českou republiku v rámci boje proti koronaviru SARS-CoV-2 jsme počínaje 16.3.2020 byli nuceni až do odvolání přejít na mírně upravený provoz obchodu který operativně přizpůsobujeme aktuálním nařízením. Tyto body reflektují potřebu celonárodní prevence v rámci boje proti šíření epidemie, a měly by zajistit, že se různé post-apo scénáře - ačkoli se na ně řada lidí ze střelecké komunity již léta systematicky připravuje - nenaplní. V tomto ohledu bychom chtěli vyzvat k rozvaze, skladové zásoby máme dostatečné, většina našich zahraničních dodavatelů funguje v běžném režimu.

Několik bodů k tomuto provozu

 • Provoz e-shopu není zásadně omezen, fungujeme jako obvykle.
 • Všechny objednávky budou nadále průběžně vyřizovány standardním způsobem.
 • Vzhledem k vyššímu množství objednávek v těchto dnech může dojít k drobnému zpoždění v expedici.
 • Osobní odběr zboží na výdejním místě možný po předchozí domluvě konkrétního termínu odběru.
 • U položek se stavem "na objednávku", "na dotaz", a "předobjednávky" může dojít k mírné úpravě ceny vzhledem k vyšším fluktuacím kurzu koruny oproti zahraničním měnám a neustále se zvyšujícím cenám za dopravu.
 • U objednávek zbraní a střeliva uvádějte vždy do poznámky číslo svého zbrojního průkazu ev. nákupního povolení abychom mohli vše před odběrem zboží připravit a nedocházelo tak ke zbytečnému prodlužování osobního kontaktu na prodejně.

Pravidla pro osobní odběr

 1. Používejte prosím roušky. Kdo nebude mít roušku, nebude vpuštěn do provozovny. V případě vyhlášení přísnějších omezení budeme postupovat v souladu s aktuální legislativou (např. obsloužením zákazníků k vyřízení jejich objednávky distančním způsobem prostřednictvím výdejového okénka).
 2. V případě, že se vás sejde u provozovny více, udržujte prosím nařízené rozestupy.
 3. Bezprostředně před Vaším příjezdem k provozovně se s námi spojte telefonicky a sdělte nám předem číslo objednávky nebo jméno.
 4. V případě, že jdete vyzvednout objednanou zbraň a nebo střelivo : Mějte prosím připraven svůj zbrojní průkaz ev. nákupní povolení. Tyto doklady předložíte při příchodu do provozovny resp. k výdejovému okénku.
 5. V případě osobního odběru je možná pouze platba v hotovosti nebo předem na účet.
 6. Po ověření objednávky, stavu platby, a dalších náležitostí Vám bude zboží vydáno (v případě prodeje zbraní a střeliva po splnění dalších zákonem stanovených podmínek).
 7. Dokumenty vyžadované platnou legislativou Vám budou vydány spolu se zbožím nebo zaslány emailem.

Bohužel s Vámi nemůžeme trávit čas diskusí, ačkoli v běžném provozu bychom rádi. Tato výše uvedená opatření slouží mimo jiné k ochraně jak nás provozovatelů, tak Vás jako zákazníků mezi sebou.

Věřím, že současnou situaci přečkáme ve zdraví, a budeme se brzy moci opět věnovat střelectví a myslivosti. COVID-19 nás ve vyzbrojování nezastaví.

Za tým Armyobchod.cz

Ing. Michal Šebesta, Ph.D.