Spoušť ALG AK Trigger - Ultimate with Lightning Bow (AKT-UL)

3 303,00 Kč s DPH (2 729,75 Kč bez DPH)
AK-ALG-AKT-ULT

Parametry

Určeno pro zbraň
Izhmash Saiga MK106
Určeno pro zbraň
Izhmash Saiga MKK102
Určeno pro zbraň
Izhmash Saiga MKK104
Určeno pro zbraň
Izhmash Saiga MKK105
Určeno pro zbraň
Izhmash Saiga MKK106
Určeno pro zbraň
AK‒74
Určeno pro zbraň
AK‒47
Určeno pro zbraň
Izhmash Saiga MK103
Určeno pro zbraň
Izhmash Saiga MK102
Určeno pro zbraň
Izhmash Saiga MK105
Určeno pro zbraně výrobce
Izhmash (Kalashnikov)

Specifické reference

Spoušť ALG AK Trigger Ultimate with Lightning Bow (AKT-ULT) je jednostupňová spoušť navržená pro zbraně na platformě  AK (Saiga MK, Saiga MKK, Saiga 9, Saiga 9K, AK-47, AK-74, AKM) . AKT-ULT se vyznačuje plynulejším a kratším stiskem spouště než pažbou a je tak ideální pro sportovní střelbu. Spoušť je vyrobena z kvalitní slitiny s povrchovou úpravou mangan-fosfát a je tedy odolná proti korozi. Spoušť AKT-ULT  je vybavena Lightning Bow®, který uživateli dodává velmi příjemný pocit ze spouště a vylepšuje ovládání spouště.

Počet
Na objednávku

Spoušť ALG AK Trigger Ultimate with Lightning Bow (AKT-UL) je jednostupňová spoušť navržená pro zbraně na platformě  AK (Saiga MK, Saiga MKK, Saiga 9, Saiga 9K, AK-47, AK-74, AKM) . AKT-ULT se vyznačuje plynulejším a kratším stiskem spouště než pažbou a je tak ideální pro sportovní střelbu. Spoušť je vyrobena z kvalitní slitiny s povrchovou úpravou mangan-fosfát a je tedy odolná proti korozi.

Spoušť AKT-ULT  je vybavena Lightning Bow®, který uživateli dodává velmi příjemný pocit ze spouště a vylepšuje ovládání spouště.

Všechny varianty spouští ALG AKT jsou jednostupňové spouště určené pro zbraně na platformě  AK (Saiga MK, Saiga MKK, Saiga 9, Saiga 9K, AK-47, AK-74, AKM). AKT-ULT se vyznačuje plynulejším a kratším stiskem spouště než je u standardně dodávaných spouští a je tak ideální pro sportovní střelbu. Spoušť je vyrobena z kvalitní slitiny s povrchovou úpravou mangan-fosfát a je tedy odolná proti korozi. Model Ultimate (AKT-ULT) má kratší tah a ostřejší reset než Enhanced (AKT ULT) model.

Spoušť by měla být instalována odborníkem v oboru puškař

Vyrobeno v USA

Ke stažení

AK-ALG-AKT-ULT

Spoušť ALG AK Trigger Ultimate with Lightning Bow (AKT-UL)

Ke stažení (944.49KB)

Mohlo by vás také zajímat